OUR SERVICES AND PROJECTS

img

Investment opportunities

Introduction of our portfolio of investment opportunities in our offer

Read more
img

Real estate service

We are a client-oriented team, our primary goal is to do the utmost professional work for our valued customers and we value their trust in us.

Read more
img

Projects

Villa houses Nová Sotina Senica

Read more

O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste. Sme menšia dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zameraná na realitné, právne a investičné poradenstvo pôsobiaca  na Slovensku a tiež v Stredoeurópskom regióne. Náš team profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami je k dispozícii klientom poskytnúť širokú škálu služieb od akvizícii realitných a investičných príležitosti až po komplexný manažment procesov pre úspešnú realizáciu ich zámerov. Pre nás je každý seriózny klient veľkou výzvou a jeho spokojnosť s našimi službami je našou satisfakciou.

Read more

CURRENT OFFER

listin
234 000 €

Sale - sunny 3 room apartment with a beautiful view…

We offer a sunny 3 - bedroom apartment in a new building, in the lucrative part of Bratislava - Koliba.

The apartment has 93.13 m2 living area + terrace 7.29 m2 + separate brick cellar 2.64 m2. The apartment has a separate gas boiler, which provides heating (floor), as well as hot water.

listin
299 000 €

Big 3-rooms flat with a teracce ba-koliba

The apartment has 123 m2 of living space with a terrace of 11 m2 oriented to the southeast.

It is in a state of empty house, with the possibility of completion according to ideas and requirements to its new owner. There is a spacious entrance hall, which is the entrance to two separate rooms,…

listin
45 000 €

Lake cottage - fishermen and nature lovers attention!!!

For salea beautiful 2 floored cottage with 3-rooms, quiet environment surrounded by nature, very close to a well-stocked 2ha lake (50 m) near Vah (300 m) and Čergovského canal.

In Kolárov there is a well-known water mill with many cultural and social events. Over the past 10 years, the building has undergone gradual renovations - from interior layout to roof replacement.