line
line

Chata pri jazere - rybári a milovníci prírody pozor!!!

Predám 3-izbovú dvoj podlažnú chatu v krásnom, tichom prostredí obklopenou zeleňou, v tesnej blízkosti veľmi dobre zarybneného 2 ha jazera (50  m) na skok od Váhu (300 m) a Čergovského kanála. Chata sa nachádza neďaleko mesta Kolárovo 2 km, v chatovej oblasti Čergov,  ktorá je vyhľadávanou oblasťou pre vodné športy, oddych, rekreáciu a rybolov. V Kolárove sa nachádza vychýrený areál vodného mlynu s množstvo kultúrno-spoločenských podujatí.

Objekt prešiel počas posledných 10 rokov postupnými rekonštrukciami – od vnútornej dispozície až po výmenu strechy. Chata stojí na pozemku o výmere 225 m2, je dvojpodlažná s úžitkovou plochou cca. 80 m2. Na prízemí  je obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Dominantou je keramická kachlová pec, ktorá zabezpečuje v zimnom období kompletné vykurovanie chaty. Na poschodí sa nachádzajú 2 samostatné nepriechodné izby z jednej z nich je výstup na balkón s výhľadom na jazero. Pri chate je samostatne stojacia murovaná šopa a dreváreň o výmere cca. 20m2.  Vedľa chaty je veľký drevený altán so sedením pre vyše 10 ľudí a murovaný vonkajší krb s grilom a ohnisko. Okolie chaty je udržiavané a sú vysadené okrasné, ovocné stromy a vinič.

Chata je napojená na mestskú vodu, elektrika 230/360, má vlastný septik, v chate je alarm a tiež internet s wi-fi. Predáva sa kompletne zariadená.

Vďaka svojej polohe je lokalita Čergov vyhľadávanou oblasťou, keďže sú v blízkosti termálne kúpaliská, novovybudované cyklocesty, kvalitná infraštruktúra a hlavne veľa možností na aktívny oddych, relax a rekreáciu.  Vzdialenosť od Bratislavy je 90 km, Dunajskej Stredy 45 a Komárna 18 km. 

Mapa nehnuteľností